WMF | Fusiontec Mineral – WOK – Ø 320 mm – 5 litrów – platynowy
Do wszystkich rodzajów kuchenek
SKU 05.1585.5290

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 1611,08 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 953,52 zł
WMF | Fusiontec Mineral – WOK – Ø 320 mm – 5 litrów – platynowy
Oceń teraz
SKU 05.1585.5290
Do wszystkich rodzajów kuchenek
RRP 1611,08 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 953,52 zł
Akcesoria (4)
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 575 mm |
|---|---|
| Głębokość | 350 mm |
| Wysokość | 165 mm |
| Średnica wewnętrzna | 320 mm |
Szczegóły
| Kolor | platinum |
|---|---|
| Pojemność | 5 l |
| Włącznie z pokrywą | Tak |
| Typ pokrywy | Szklana pokrywa |
| Materiał produktu | Fusiontec, Glass, Stainless Steel |
| Cechy | Abrasion resistant, Odporność na ciepło, Odporność na zarysowania |
| Odpowiedni dla | Zmywarka, Electric, Gaz, Glass-ceramic, Indukcja, Piekarnik |
| Odporność na ciepło do | 250 °C |
| 180 °C | |
| Powierzchnia/wykończenie | Powlekany |
| Typ uchwytu | Uchwyt boczny |
| Mocowanie uchwytu | Nitowany |
| 2 |
Dostawa
| Waga brutto | 3,67 kg |
|---|---|
| Waga netto | 3,47 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.611,08 €*




