Wkład - VALO - Drewno dębowe - Brązowy - 505x300x60mm - kompatybilny z 13001 & 14002 - do GN 1/1
Wysokość: 60 mm
SKU 14021

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 296,74 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 216,90 zł
Wkład - VALO - Drewno dębowe - Brązowy - 505x300x60mm - kompatybilny z 13001 & 14002 - do GN 1/1
SKU 14021
Wysokość: 60 mm
RRP 296,74 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 216,90 zł
Akcesoria (3)
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 505 mm |
|---|---|
| Głębokość | 300 mm |
| Wysokość | 60 mm |
Szczegóły
| Seria | VALO |
|---|---|
| Nadaje się do | 13001 & 14002 |
| Wymiar GN | 1/1 |
| Możliwość układania w stosy | Tak |
Skład
| Materiał produktu | Drewno dębowe |
|---|---|
| Kolor | Brązowy |
| Można myć w zmywarce do naczyń | Nie |
| Cechy | Wodoodporny |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,94 kg |
| Waga netto | 0,66 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 296,74 €*




