Witrynka roll-top - GN 1/1 - 540x335mm - Wysokość: 255mm - stal nierdzewna, tworzywo - z tacą GN 1/1 - z wkładami chłodzącymi
Pojemnik GN o głębokości 20 mm
SKU RTHH20

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 287,54 zł
Witrynka roll-top - GN 1/1 - 540x335mm - Wysokość: 255mm - stal nierdzewna, tworzywo - z tacą GN 1/1 - z wkładami chłodzącymi
SKU RTHH20
Pojemnik GN o głębokości 20 mm
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 287,54 zł
Akcesoria (4)
Opis
Wykonanie
- Stylowa i elegancka prezentacja produktu
- Elegancki i wytrzymały
Jakość
Zakres dostawy
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 540 mm |
|---|---|
| Głębokość | 335 mm |
| Wysokość | 255 mm |
Szczegóły
| Materiał | Stal chromowo-niklowa AISI 201, Plastic, Stal nierdzewna SS 304 |
|---|---|
| Kolor | srebrny |
| Pojemnik GN | 1/1 |
| Maksymalna głębokość pojemników GN | 20 mm |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 5,77 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 457,86 €*

















