Witryna grzewcza – 1500 mm – 3,5 kW – na 4 pojemniki GN 1/1 – 2 półki – z oddzielnym sterowaniem
Temperatura: od 30°C do 85°C
SKU WHVK15

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 3582,16 zł
Witryna grzewcza – 1500 mm – 3,5 kW – na 4 pojemniki GN 1/1 – 2 półki – z oddzielnym sterowaniem
Oceń teraz
SKU WHVK15
Temperatura: od 30°C do 85°C
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 3582,16 zł
Akcesoria (3)
Opis
Zalety produktu
- Dwupoziomowa witryna z podgrzewaniem do optymalnej prezentacji potraw
- Równomierny rozkład ciepła dzięki wbudowanemu systemowi grzewczemu z wentylatorem cyrkulacyjnym
- Wbudowany zbiornik na wodę do regulacji wilgotności – zapobiega wysychaniu potraw
Design
- Idealny do przekąsek, wypieków, dań na ciepło, skrzydełek z kurczaka i produktów barowych
- Górna półka: nadaje się do mniejszych potraw, które równomiernie się nagrzewają, takich jak chleb, burgery i wypieki
- Dolna miska: Nadaje się do utrzymywania w cieple przykrytych zup, kaszek, zestawów obiadowych lub większych potraw, zwłaszcza w celu uniknięcia rozlania
- Włącznik / wyłącznik
- Temperaturę można regulować indywidualnie za pomocą ręcznego pokrętła
- Przełącznik oświetlenia
- Łatwy w użyciu
- 2 Powierzchnie do przechowywania
- Przednia(e) szyba(y) otwierana(e) do przodu
- Elegancki design
- Elegancka prezentacja produktów
Jakość
- Wykonane z wysokiej jakości Stal nierdzewna SS 201
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 1.500 mm |
|---|---|
| Głębokość | 765 mm |
| Wysokość | 806 mm |
Szczegóły
| Materiał | Stal nierdzewna SS 201 |
|---|---|
| Temperatura | od 30 °C do 85 °C |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | przy maks. 150 °C |
| Pojemność | 4 x GN 1/1 |
Parametry znamionowe
| Moc | 3,50 kW |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 121 kg |
| Waga netto | 84,50 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 5.681,29 €*












