Witryna grzewcza – 1200 mm – 3,5 kW – na 3 pojemniki GN 1/1 – 2 półki – z oddzielnym sterowaniem
Temperatura: od 30°C do 85°C
SKU WHVK12

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 3228,98 zł
Witryna grzewcza – 1200 mm – 3,5 kW – na 3 pojemniki GN 1/1 – 2 półki – z oddzielnym sterowaniem
Oceń teraz
SKU WHVK12
Temperatura: od 30°C do 85°C
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 3228,98 zł
Akcesoria (3)
Opis
Zalety produktu
Design
- Włącznik / wyłącznik
- Indywidualna regulacja temperatury za pomocą ręcznego pokrętła
- Przełącznik oświetlenia
- Łatwy w użyciu
- 2 Powierzchnie do przechowywania
- Przednia(e) szyba(y) otwierana(e) do przodu
- Elegancka prezentacja produktów
Jakość
- Wykonane z wysokiej jakości Stal nierdzewna SS 201
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 1.200 mm |
|---|---|
| Głębokość | 765 mm |
| Wysokość | 806 mm |
Szczegóły
| Materiał | Stal nierdzewna SS 201 |
|---|---|
| Temperatura | od 30 °C do 85 °C |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | maks. 150 °C |
Podłączone obciążenia
| moc | 3,50 kW |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 104 kg |
| Waga netto | 72 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 5.278,51 €*













