Witryna do pieczywa TORONTO - 1300x800mm - Czarny - 1 półka
Niechłodzony
SKU BRTA138

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 8183,52 zł
Witryna do pieczywa TORONTO - 1300x800mm - Czarny - 1 półka
SKU BRTA138
Niechłodzony
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 8183,52 zł
Akcesoria (4)
Opis
Wykonanie
- półka na chleb
- Kolor elementu: Czarny
- 1 Półka szklana
- Wysoka stabilność
- Nowoczesny design
- Łatwy w użyciu
- Elegancka prezentacja produktów
Jakość
- Obudowa wykonana z MDF
- Blat kuchenny wykonany z czarnego granitu
- Bardzo wytrzymały i trwały
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 1.300 mm |
|---|---|
| Głębokość | 800 mm |
| Wysokość | 1.400 mm |
| Wysokość robocza | 800 mm |
| Głębokość półki | 300 mm |
| Głębokość podłogi | 450 mm |
Oświetlenie
| włacznie z LED | Tak |
|---|---|
| LED na moduł | 24 V |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 195 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 13.058,54 €*

















