Witryna chłodnicza TORONTO - 1000x880mm - podwójna szyba - Czarny - front Drewniany - 2 półki - blat granitowy Czarny - z oświetleniem LED
Temperatura: od 0 do +8 °C
SKU KTHE100DN

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 19 257,13 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Witryna chłodnicza TORONTO - 1000x880mm - podwójna szyba - Czarny - front Drewniany - 2 półki - blat granitowy Czarny - z oświetleniem LED
SKU KTHE100DN
Temperatura: od 0 do +8 °C
RRP 19 257,13 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Description
Zalety produktu
- Do 70% oszczędności energii w porównaniu do modeli z pojedynczą szybą
- Podwójne szyby zapobiegają tworzeniu się kondensatu na szybach
Wykonanie
- Lada chłodnicza wysokiej jakości
- Wysokiej jakości izolacja 40 kg/m³ Isolierung aus Polyurethan z poliuretanu
- Kolor elementu: Czarny mat
- Kolor panelu: efekt naturalnego drewna
- Nowoczesny design
- Trwałe
Jakość
- Korpus wykonany z wysokiej jakości Stal nierdzewna
- Blat kuchenny wykonany z granitu
Chłodzenie
- Chłodzenie za pomocą wentylatora
- Niezależny, wewnętrzny system chłodzenia
- Czynnik chłodniczy: R290 ,CFC - wolny
- Zakres temperatur: 0 °C do 8 °C
Zakres dostawy
- Szklana nadstawka z 2 Półki
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 1.000 mm |
|---|---|
| Głębokość | 880 mm |
| Wysokość | 1.400 mm |
| Wysokość robocza | 900 mm |
Szczegóły
| Typ urządzenia | Lada chłodnicza |
|---|
Chłodzenie
| Temperatura | 0 °C do 8 °C |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy | Konwekcyjny |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
Parametry znamionowe
| Moc | 980 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Silnik | 0,50 Watt |
| moc chłodzenia | 1,73 kW |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Nie zmontowane |
| Waga brutto | 219 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 19.257,13 €*


















