Witryna chłodnicza panoramiczna mięsna MADRID - 435L - 1000mm - podwójne przeszklenie - prostokątna - z 2 półkami - z oświetleniem LED - Czarny mat
Temperatura: +2°C ~ +8°C
SKU KTFG107SM

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 11 019,20 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Witryna chłodnicza panoramiczna mięsna MADRID - 435L - 1000mm - podwójne przeszklenie - prostokątna - z 2 półkami - z oświetleniem LED - Czarny mat
SKU KTFG107SM
Temperatura: +2°C ~ +8°C
RRP 11 019,20 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Description
Zalety produktu
- Do 70% oszczędności energii w porównaniu do modeli z pojedynczą szybą
- Podwójne szyby zapobiegają tworzeniu się kondensatu na szybach
- Podgrzewane szyby boczne
- Perforowane półki dla bardziej równomiernego chłodzenia
- Oświetlenie LED na przedniej spodniej stronie półki doskonale oświetla towary
Wykonanie
- Wysokiej jakości lada do mięsa
- Kolor: Czarny mat
- Pojemność użytkowa: 435 l
- 2 Półki o możliwości regulacji wysokości
- Przesuwane drzwi z tyłu dla łatwego dostępu do wnętrza
- Wyświetlacz cyfrowy
- Wyświetlacz temperatury
- Oświetlenie diodami LED
- Prosta zmiana położenia przy użyciu 4 kółek, 2 z których z hamulcami
Jakość
- obudowa wykonana z wysokiej jakości Stal
- Wszystkie boki wykonane ze szkła
- Półki wykonane ze stali nierdzewnej AISI 201
Chłodzenie
- Zakres temperatur: 2 °C do 6 °C
- Czynnik chłodniczy: R290 / 0,15 kg
Wyposażenie wewnętrzne
- Przód zamknięty, tył z przesuwanymi drzwiami
- 2 Półki
Połączenie
- Moc: 670 Watt
- Przyłącze elektryczne: 220 - 240 Volt / 1N/PE / 50 Hz
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne (Szer.xGłęb.xWys.): 1.000 mm x 730 mm x 1.235 mm
Zakres dostawy
- 2 Półki wykonane ze stali nierdzewnej
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 1.000 mm |
|---|---|
| Głębokość | 730 mm |
| Wysokość | 1.235 mm |
Szczegóły
| Typ urządzenia | Lada mięsna |
|---|---|
| Kolor | Czarny mat |
| Pojemność | 435 l |
| Półki | 2 sztuk |
Chłodzenie
| Temperatura | 2 °C do 6 °C |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy | R290 / 0,15 kg |
| Czynnik chłodniczy | Konwekcyjny |
| Klasa klimatyzacji | 3 |
Parametry znamionowe
| Moc | 670 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 220 - 240 Volt |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa energooszczędności | D |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 235 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 11.019,20 €*























