Witryna chłodnicza panoramiczna cukiernicza MADRID - 850L - 1000mm - podwójne przeszklenie - z 3 półkami - z oświetleniem LED - Czarny mat
Temperatura: +2°C ~ +8°C
SKU KTG107SM

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 13 206,93 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Witryna chłodnicza panoramiczna cukiernicza MADRID - 850L - 1000mm - podwójne przeszklenie - z 3 półkami - z oświetleniem LED - Czarny mat
SKU KTG107SM
Temperatura: +2°C ~ +8°C
RRP 13 206,93 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (14)
Description
Zalety produktu
- Do 70% oszczędności energii w porównaniu do modeli z pojedynczą szybą
- Podwójne szyby zapobiegają tworzeniu się kondensatu na szybach
- Podgrzewane szyby boczne
Wykonanie
- Wysokiej jakości witryna na torty
- Kolor: Czarny mat
- Pojemność użytkowa: 850 l
- 3 Półki o możliwości regulacji wysokości
- Przesuwane drzwi z tyłu dla łatwego dostępu do wnętrza
- Wyświetlacz cyfrowy
- Wyświetlacz temperatury
- Oświetlenie diodami LED
- Prosta zmiana położenia przy użyciu 4 kółek, 2 z których z hamulcami
Jakość
- obudowa wykonana z wysokiej jakości Stal
- Wszystkie boki wykonane ze szkła
Chłodzenie
- Zakres temperatur: 2 °C do 8 °C
- Czynnik chłodniczy: R290 / 0,18 kg
Wyposażenie wewnętrzne
- Przód zamknięty, tył z przesuwanymi drzwiami
- 3 Półki
Połączenie
- Moc: 645 Watt
- Przyłącze elektryczne: 220 - 240 Volt / 1N/PE / 50 Hz
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne (Szer.xGłęb.xWys.): 1.000 mm x 730 mm x 1.935 mm
Zakres dostawy
- 3x półka wykonana ze szkła
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 1.000 mm |
|---|---|
| Głębokość | 730 mm |
| Wysokość | 1.935 mm |
Szczegóły
| Typ urządzenia | Witryna ekspozycyjna na ciasto |
|---|---|
| Kolor | Czarny mat |
| Pojemność | 850 l |
| Półki | 3 sztuk |
Chłodzenie
| Temperatura | 2 °C do 8 °C |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy | R290 / 0,18 kg |
| Czynnik chłodniczy | Konwekcyjny |
| Klasa klimatyzacji | 3 |
Parametry znamionowe
| Moc | 645 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 220 - 240 Volt |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa energooszczędności | C |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 292 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 13.206,93 €*

















