Chłodziarka do czekolady ze stali nierdzewnej PREMIUM – GN 2/1 – 700 litrów – z 1 drzwiami
Temperatura: od 12 do 18 °C
SKU SKSF700

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 14 160,89 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Chłodziarka do czekolady ze stali nierdzewnej PREMIUM – GN 2/1 – 700 litrów – z 1 drzwiami
SKU SKSF700
Temperatura: od 12 do 18 °C
RRP 14 160,89 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (5)
Spare Parts (18)
Description
Design
- Rozmiary przegrody: GN 2/1
- Idealne rozwiązanie dla zastosowań profesjonalnych
- Specjalnie opracowany do chłodzenia czekolady
- Samozamykające się drzwi z funkcją blokady otwarcia dla łatwiejszej obsługi
- Łatwe do czyszczenia dzięki wciskanym wkładkom
- Pojemność użytkowa: 700 l
- Solidne drzwi wykonane ze stali nierdzewnej
- Nóżki ze stali nierdzewnej o możliwości regulacji wysokości
- Agregaty znajdujące się powyżej za panelem przednim
- Termostat sterowany cyfrowo specjalnie do chłodzenia czekolady
- Zapobieganie rozkwitowi cukru i tłuszczu
- Zapewnia świeżą atmosferę z kontrolowaną wilgotnością
- Płynne otwieranie i zamykanie drzwi
- Stałe chłodzenie o dużej mocy
- Cichobieżne działanie
- Duża pojemność przechowywania
- Liczne warianty przechowywania
- Przyjazny dla środowiska
Nasza rekomendacja
- Moduł sterowania nr produktu WMKEV (Wifi) lub BMKEV (Bluetooth)
- Koniec z ręcznym rejestrowaniem temperatury i odciążenie personelu dzięki stałemu monitorowaniu temperatury.
- Automatyczna dokumentacja dziennej temperatury dla urzędu kontroli żywności (HACCP)
Jakość
- Obudowa i drzwi wykonane z wysokiej jakości Stal nierdzewna AISI 304
- Wysoka jakość 85 mm Izolacja
- z oświetleniem wewnętrznym
- Wewnętrzna część wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304
- Nogi wykonane ze stali nierdzewnej
- Drzwi są wyposażone w uszczelkę magnetyczną i mechanizm miękkiego zamykania drzwi zapewniający bezpieczną obsługę.
Chłodzenie
- Chłodzenie konwekcyjne
- Funkcja automatycznego odszraniania
- Wyjątkowo wydajny silnik chłodniczy
- Czynnik chłodniczy: R290
- Zakres temperatur: 12 °C do 18 °C
Komory chłodnicze
- 1 komora chłodnicza z 1 drzwiami
- Rozmiary przegrody: GN 2/1
- ładowność do 30 kg
Połączenie
- Moc: 243 Watt
- Przyłącze elektryczne:1N/PE 50 Hz220V
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 700 mm x 810 mm x 2.050 mm
Zakres dostawy
- 4 Półki do przechowywania
- 4 x nogi z możliwością regulacji wysokości
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 700 mm |
|---|---|
| Głębokość | 810 mm |
| Wysokość | 2.050 mm |
Rozmiar wewnętrzny
| Szerokość | 534 mm |
|---|---|
| Głębokość | 670 mm |
| Wysokość | 1.550 mm |
rozmiary rusztu
| Ruszty | GN 2/1 |
|---|
Szczegóły
| Typ urządzenia | Chłodziarka do czekolady |
|---|---|
| Użyteczna zawartość | 700 l |
| Typ drzwi | Drzwi pełne |
Chłodzenie
| Czynnik chłodniczy | Konwekcyjny |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Temperatura | 12 °C °C ~18 °C |
Podłączone obciążenia
| Połączenie | elektryczne |
|---|---|
| moc | 243 Watt |
| Napięcie | 230V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga | 145 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 14.160,89 €*















