Witryna chłodnicza cukiernicza Lada na ciasta - 343L - 900mm - podwójne przeszklenie - prostokątna - z 2 półkami - z oświetleniem LED
Temperatura: +2°C ~ +8°C
SKU KTH9712A

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 6119,98 zł
Witryna chłodnicza cukiernicza Lada na ciasta - 343L - 900mm - podwójne przeszklenie - prostokątna - z 2 półkami - z oświetleniem LED
SKU KTH9712A
Temperatura: +2°C ~ +8°C
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 6119,98 zł
Akcesoria (4)
Opis
Zalety produktu
- Do 70% oszczędności energii w porównaniu do modeli z pojedynczą szybą
- Podwójne szyby zapobiegają tworzeniu się kondensatu na szybach
Wykonanie
- Izolacja poliuretanowa
- Termostat cyfrowy
- Z kółkami
Jakość
- Podwójne szyby
Wyposażenie wewnętrzne
- 1 Komora chłodnicza z 2 drzwiami szklanymi
- Przód zamknięty, tył z przesuwanymi drzwiami
- 2x półka (z możliwością regulacji wysokości)
Zakres dostawy
- 2x półka wykonana ze szkła
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 900 mm |
|---|---|
| Głębokość | 740 mm |
| Wysokość | 1.200 mm |
Szczegóły
| Półki | 2 sztuk |
|---|---|
| Pojemność | 343 l |
| Oświetlenie | LED |
Chłodzenie
| Czynnik chłodniczy | Konwekcyjny |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Temperatura | 2 °C do 8 °C |
| Rozmrażanie | Automatyczny |
Parametry znamionowe
| Moc | 670 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 220V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Agencja spedycyjna |
|---|---|
| Stan dostawy | Zamontowany |
| Waga brutto | 181 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 10.294,19 €*



















