Wentylator promieniowy o wydajności 4500 m³/h – do skrzynek powietrznych
DAIN 12/12 XPL 201100A 1F 6P 1V +SB
SKU RS4500

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 4239,76 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 2623,53 zł
Wentylator promieniowy o wydajności 4500 m³/h – do skrzynek powietrznych
SKU RS4500
DAIN 12/12 XPL 201100A 1F 6P 1V +SB
RRP 4239,76 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 2623,53 zł
Akcesoria (2)
Opis
Design
- Wbudowany silnik do okapy przyściennych
- Najlepsza moc4.500 m³
- Niewielkie zużycie energii
- Przyjazny dla środowiska
- Samonastawna dysza do smaru
- Bez regulatora szybkości i nóżek!
- Maszyna praktycznie bezobsługowa
- Łatwa instalacja
- Cichobieżne działanie
Jakość
- Wentylator odśrodkowy wykonany ze stali ocynkowanej
- Koło wentylatora wykonane z ocynkowanej stali
Zakres dostawy
Wytyczne
- Silnik zgodny z normą UE 2024/1834 – dyrektywa ErP 2026
- Wyprodukowane w sposób naturalny, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Uwaga
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 464 mm |
|---|---|
| Głębokość | 498 mm |
| Wysokość | 456 mm |
Szczegóły
| Regulacja obrotów | Regulator obrotów |
|---|---|
| Rotacja powietrza na godzinę | 4.500 m³ |
| Temperatura | -20 °C do 40 °C |
Parametry znamionowe
| Moc | 746 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Fazy | 1N/PE |
| Natężenie prądu | 7,70 A |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 40 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 4.239,76 €*














