Wentylator promieniowy o wydajności 3200 m³/h – do skrzynek powietrznych
DAIN 10/10 XPL 2011018 1F 4P 1V
SKU RS3200

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 2904,22 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1669,96 zł
Wentylator promieniowy o wydajności 3200 m³/h – do skrzynek powietrznych
SKU RS3200
DAIN 10/10 XPL 2011018 1F 4P 1V
RRP 2904,22 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1669,96 zł
Akcesoria (3)
Opis
Design
- Wbudowany silnik do okapy przyściennych
- Najlepsza moc3.200 m³
- Niewielkie zużycie energii
- Przyjazny dla środowiska
- Samonastawna dysza do smaru
- Bez regulatora szybkości i nóżek!
- Maszyna praktycznie bezobsługowa
- Łatwa instalacja
- Cichobieżne działanie
Jakość
- Wentylator odśrodkowy wykonany ze stali ocynkowanej
- Koło wentylatora wykonane z ocynkowanej stali
Zakres dostawy
Wytyczne
- Silnik zgodny z normą UE 2024/1834 – dyrektywa ErP 2026
- Wyprodukowane w sposób naturalny, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Uwaga
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 399 mm |
|---|---|
| Głębokość | 431 mm |
| Wysokość | 456 mm |
Szczegóły
| Regulacja obrotów | Regulator obrotów |
|---|---|
| Rotacja powietrza na godzinę | 3.200 m³ |
| Temperatura | -20 °C do 40 °C |
Parametry znamionowe
| Moc | 550 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Fazy | 1N/PE |
| Natężenie prądu | 5,50 A |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 21 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 2.904,22 €*














