Urządzenie do zwalczania owadów – do 300 m² – 13 W – czarne
Wolnostojące lub montowane na ścianie
SKU IVGB30L

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 351,86 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 232,04 zł
Urządzenie do zwalczania owadów – do 300 m² – 13 W – czarne
SKU IVGB30L
Wolnostojące lub montowane na ścianie
RRP 351,86 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 232,04 zł
Akcesoria (1)
Opis
Wykonanie
- Tępiciel owadów
- W pełni ochronna kratka zewnętrzna zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania
- Wysokiej jakości dioda LED UV-A z optymalnym przyciąganiem owadów latających
- Duża tacka ociekowa do łatwego czyszczenia
- Może być używany jako urządzenie stojące lub podwieszane
- Idealnie odpowiedni dla restauracji, supermarketów, sklepów spożywczych, hoteli, stołówek itp.
Jakość
- Wytrzymała obudowa wykonana z ognioodpornego tworzywa ABS do długotrwałego użytkowania
Uwaga
- tylko odpowiedni dla użytku w pomieszczeniach
- Pojemnik na odpady powinien być opróżniany co tydzień lub w razie potrzeby
- Owady latające są usuwane bez użycia chemikaliów, sprayów lub płynów.
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 470 mm |
|---|---|
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 263 mm |
Szczegóły
| Materiał | ABS Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Obszar działania | 300 m² |
Parametry znamionowe
| Moc | 13 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 2,30 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 351,86 €*







