Topiarka do czekolady - 6x 1,7L - 1kW
Temperatura: od 0 do +90 °C
SKU SSGK6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 1547,48 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 948,48 zł
Topiarka do czekolady - 6x 1,7L - 1kW
SKU SSGK6
Temperatura: od 0 do +90 °C
RRP 1547,48 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 948,48 zł
Akcesoria (5)
Opis
Zalety produktu
Wykonanie
- Pojemność: 6 pojemnik z każdym 1,70 l
- Włącznik / wyłącznik
- Temperatura: 0 °C do 90 °C
- Doskonałe do zastosowań profesjonalnych
- Idealnie odpowiedni dla lodziarni i cukierni
Jakość
Połączenie
- Moc: 1 kW
- Przyłącze elektryczne: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne (Szer.xGłęb.xWys.): 360 mm x 655 mm x 180 mm
Zakres dostawy
- 6 pojemnik
Uwaga
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 360 mm |
|---|---|
| Głębokość | 655 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 160 mm |
| Wysokość | 100 mm |
Szczegóły
Parametry znamionowe
| Moc | 1 kW |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 13 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.547,48 €*











