Termos transportowy - Załadunek frontowy - GN 1/1 - 83l - podgrzewany - na 12x GN 1/1
Mit Tragegriffen
SKU TBBE83

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 2878,78 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1770,87 zł
Termos transportowy - Załadunek frontowy - GN 1/1 - 83l - podgrzewany - na 12x GN 1/1
SKU TBBE83
Mit Tragegriffen
RRP 2878,78 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1770,87 zł
Akcesoria (6)
Opis
Zalety produktu
Wykonanie
- Ładowarka czołowa z 12wsuwanymi szynami (GN 1/1)
Jakość
- Ergonomiczne uchwyty
Zakres dostawy
- Pojemnik GN NIE wchodzi w zakres dostawy
- Dostarczany w stanie gotowym do podłączenia
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 466 mm |
|---|---|
| Głębokość | 654 mm |
| Wysokość | 633 mm |
rozmiary wewnętrzne
| Szerokość | 335 mm |
|---|---|
| Głębokość | 533 mm |
| Wysokość | 500 mm |
Szczegóły
| Liczba szafek wsuwnych | 12 |
|---|---|
| Maks. Temperatura | 70 °C |
| Użyteczna zawartość | 83 l |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Parametry znamionowe
| Moc | 530 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 21,70 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 2.878,78 €*














