Termos transportowy do napojów z kranem - 40L - czarny
Do zimnych i gorących napojów
SKU TGBU40

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 1360,93 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 852,61 zł
Termos transportowy do napojów z kranem - 40L - czarny
SKU TGBU40
Do zimnych i gorących napojów
RRP 1360,93 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 852,61 zł
Opis
Wykonanie
- Termiczny pojemnik na napoje z kranikiem
- Idealnie odpowiedni dla przechowywania, transportu i serwowania gorących i zimnych napojów
- Kolor: Czarny
- Pojemność pojemnika: 40 l
- Zakres temperatur: -40 °C do 95 °C
- Wygodne uchwyty transportowe
- Łatwy transport
- Wygodna obsługa
Jakość
- Materiał: Polietylen
- Wszystkie śruby wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 410 mm x 520 mm x 635 mm
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 410 mm |
|---|---|
| Głębokość | 520 mm |
| Wysokość | 635 mm |
Szczegóły
| Materiał | Polietylen |
|---|---|
| Pojemność pojemnika | 40 l |
| Zakres temperatur | -40 °C do 95 °C |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 12,89 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.360,93 €*










