Temperówka do czekolady - 1,25kg - 40W
Temperatura: od +30 do +85 °C
SKU SSGK1

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 267,07 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 181,58 zł
Temperówka do czekolady - 1,25kg - 40W
SKU SSGK1
Temperatura: od +30 do +85 °C
RRP 267,07 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 181,58 zł
Akcesoria (5)
Opis
Zalety produktu
Wykonanie
- Włącznik / wyłącznik
- Temperatura: 30 °C do 85 °C
- Doskonałe do zastosowań profesjonalnych
- Idealnie odpowiedni dla lodziarni i cukierni
Jakość
Połączenie
- Moc: 40 Watt
- Przyłącze elektryczne: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne (Szer.xGłęb.xWys.): 170 mm x 230 mm x 110 mm
Zakres dostawy
- 1 uchwyt
Uwaga
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 170 mm |
|---|---|
| Głębokość | 230 mm |
| Wysokość | 110 mm |
| Średnica | 140 mm |
Szczegóły
Parametry znamionowe
| Moc | 40 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 1,50 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 267,07 €*












