Szafka zlewozmywakowa ECO – 600 x 600 mm – z 1 zlewem
Zlew: szer. 400 mm x gł. 400 mm
SKU SSK66BM1#ECO

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1468,15 zł
Szafka zlewozmywakowa ECO – 600 x 600 mm – z 1 zlewem
Oceń teraz
SKU SSK66BM1#ECO
Zlew: szer. 400 mm x gł. 400 mm
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1468,15 zł
Akcesoria (7)
Opis
Wykonanie
- Design ECO
- szafka pod zlewozmywak
- Pojemność: 0,50 m³.
- 1 zlew Centrum
- 1 Drzwi na zawiasach
- Z panelem tylnym
- Z dolną półką
- Otwarta tylna ścianka
- Bardzo wysoka nośność
- Wyposażenie montowane na indywidualne zamówienie
- Nogi z możliwością regulacji wysokości
- Noga (nogi) ze stali nierdzewnej (okrągłe)
- Podstawy pokryte materiałem z izolacją dźwiękową
Jakość
- Grubość stali nierdzewnej: 0,80 mm
- Wysokiej jakości stal nierdzewna
- Dźwiękoszczelna mata z pianki pod zlewem
- Blat kuchenny 60 mm
Podstawa
- z półką dolną
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne (Szer.xGłęb.xWys.): 600 mm x 600 mm x 970 mm
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 600 mm |
|---|---|
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 970 mm |
Panel tylny
| Szerokość | 20 mm |
|---|---|
| Wysokość | 100 mm |
Rozmiary zlewu
| Szerokość | 400 mm |
|---|---|
| Głębokość | 400 mm |
| Wysokość | 250 mm |
Szczegóły
| Nogi ze stali nierdzewnej | Ø 40 mm |
|---|---|
| Grubość blatu kuchennego | ok. 60 mm |
| Zawartość | 0,50 m³ |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 36 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 2.187,69 €*












