Szafka z szufladami PREMIUM - z 3 szufladami - z rantem - 500x700mm
Głębokość montażowa: 700 mm
SKU SS3K57A

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 2289,45 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1574,11 zł
Szafka z szufladami PREMIUM - z 3 szufladami - z rantem - 500x700mm
SKU SS3K57A
Głębokość montażowa: 700 mm
RRP 2289,45 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1574,11 zł
Akcesoria (2)
Części zamienne (1)
Opis
Wykonanie
- Zaokrąglone narożniki
- Nóżki ze stali nierdzewnej o możliwości regulacji wysokości
- 3 Szuflady (nie chłodzone)
- Odpowiedni dla szuflad: 1/2, 1/4, 2/8, 1/3, 1/6, 1/9 Pojemniki GN
- maksymalna wysokość pojemników GN 150 mm
- Blat kuchenny 60 mm
- Z panelem tylnym
Jakość
- Obudowa i szuflady wykonane z wysokiej jakości Stal nierdzewna AISI 304
- Powierzchnia robocza wzmacniana MDF Omega
Zakres dostawy
- 3 Szuflady (nie chłodzone)
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 500 mm |
|---|---|
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 870 mm |
| Maksymalna wysokość włącznie z nóżkami i panelem tylnym | 1.000 mm |
rozmiary szuflady
| Szerokość | 305 mm |
|---|---|
| Głębokość | 530 mm |
| Wysokość | 160 mm |
Panel tylny
| Głębokość | 15 mm |
|---|---|
| Wysokość | 100 mm |
Szczegóły
| Szuflady | 3 |
|---|---|
| Grubość blatu kuchennego | 60 mm |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 49 kg |
| Waga netto | 41 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 2.289,45 €*








