Szafka wisząca ze stali nierdzewnej - 1800x400mm - z przeszklonymi drzwiami suwanymi - 650mm wysokości
Głębokość zabudowy: 400 mm
SKU WSK184G

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 2798,23 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1881,87 zł
Szafka wisząca ze stali nierdzewnej - 1800x400mm - z przeszklonymi drzwiami suwanymi - 650mm wysokości
SKU WSK184G
Głębokość zabudowy: 400 mm
RRP 2798,23 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1881,87 zł
Akcesoria (1)
Części zamienne (1)
Opis
Wykonanie
- Dodatkowa przestrzeń do przechowywania materiałów roboczych
- Design zamknięty
- Zaokrąglone narożniki
- Bardzo wysoka nośność
- Oszczędność miejsca
- Kompaktowy & wytrzymały design
- Półka dolna i pośrednia
Jakość
- Wysokiej jakości stal nierdzewna
- Rama drzwi wykonana ze stali nierdzewnej
Zakres dostawy
- 1 Półka pośrednia
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 1.800 mm |
|---|---|
| Głębokość | 400 mm |
| Wysokość | 650 mm |
Szczegóły
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Półka pośrednia | 1 |
| Półki do przechowywania | 2 x Gładki |
| Drzwi | 2 |
| Typ drzwi | Przesuwane szklane drzwi |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 53 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 2.798,23 €*









