Szafka ścienna ze stali nierdzewnej PREMIUM - 1200x400mm - otwarta - 650mm wysokości
Głębokość montażowa: 400 mm
SKU WOK124

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 1568,68 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Szafka ścienna ze stali nierdzewnej PREMIUM - 1200x400mm - otwarta - 650mm wysokości
SKU WOK124
Głębokość montażowa: 400 mm
RRP 1568,68 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (1)
Spare Parts (2)
Description
Wykonanie
- Dodatkowa przestrzeń do przechowywania materiałów roboczych
- Design otwarty
- Zaokrąglone narożniki
- Bardzo wysoka nośność
- Oszczędność miejsca
- Kompaktowy & wytrzymały design
- Półka dolna i pośrednia
Jakość
- Wysokiej jakości stal nierdzewna
Zakres dostawy
- 1 Półka pośrednia
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 1.200 mm |
|---|---|
| Głębokość | 400 mm |
| Wysokość | 650 mm |
Szczegóły
| Półka pośrednia | 1 |
|---|---|
| Półki do przechowywania | 2 x Gładki |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 26 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 1.568,68 €*












