Szafka robocza ze stali nierdzewnej PREMIUM - 800x700mm - z drzwiami na zawiasach, z rantem
Ładowność: 500 kg
SKU ASK87A

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1765,83 zł
Szafka robocza ze stali nierdzewnej PREMIUM - 800x700mm - z drzwiami na zawiasach, z rantem
SKU ASK87A
Ładowność: 500 kg
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1765,83 zł
Akcesoria (7)
Części zamienne (1)
Opis
Wykonanie
- Wersja PREMIUM
- Konstrukcja spawana
- Zaokrąglone narożniki
- Idealna wysokość robocza
- Bardzo wysoka nośność
- Półka dolna i pośrednia
- lekkie otwieranie i zamykanie drzwi
- Łatwe do czyszczenia
Jakość
- Obudowa i drzwi wykonane z wysokiej jakości Stal nierdzewna AISI 304
Powierzchnia robocza
- Powierzchnia robocza z panelem tylnym
- Blat kuchenny 60 mm
- Powierzchnia robocza wzmacniana MDF Omega
- Blat kuchenny wykonany z dwuściennej stali nierdzewnej
- ładowność do 500 kg
- Maksymalna ładowność stropu pośredniego: 72 kg
Podstawa
- z dwuściennymi drzwiami na zawiasach
- Podstawy pokryte materiałem z izolacją dźwiękową
- Nóżki ze stali nierdzewnej o możliwości regulacji wysokości
- Z półką pośrednią o możliwości regulacji wysokości
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 800 mm x 700 mm x 970 mm
- Maksymalna wysokość włącznie z nóżkami i panelem tylnym: 1.020 mm
Zakres dostawy
- 1 Półka pośrednia
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 800 mm |
|---|---|
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 970 mm |
| Półka pośrednia o szerokości netto | 708 mm |
| Głębokość netto półka pośrednia | 582 mm |
| Wysokość netto półki pośredniej | 40 mm |
| Maksymalna wysokość włącznie z nóżkami i panelem t | 1.020 mm |
Szczegóły
| jakość | Premium |
|---|---|
| Materiał produktu | Stal nierdzewna AISI 304, mdf |
| Nośność | 500 kg |
| Liczba półek | 1.0000 |
| Nośność półki pośredniej | 72 kg |
| Liczba drzwi | 2 Stk. |
| Rodzaj drzwi | Drzwi na zawiasach |
| Ja | |
| Możliwość regulacji wysokości | Ja |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Status Dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 55 kg |
| Waga netto | 45 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 2.713,43 €*
















