Stojak na garnek - Drewno - 180x180x61mm - do 1 garnka - pasuje do SMTK100O
SKU TSK101
Dostępne w magazynie!: 1 - 2 dni
Dostawa gratis**
Ilość:
Akcesoria (3)
Opis
Wykonanie
  • Stojak na garnki
  • Dla 1 garnków
  • odpowiedni dla SMTK100O
  • Łatwy w użyciu
  • Łatwe do czyszczenia
Jakość
  • Duża wytrzymałość
  • Wytrzymały i odporny na zarysowania
  • wykonany z wysokiej jakości
Rozmiary
  • Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 180 mm x 180 mm x 61 mm
Wytyczne
  • Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
  • Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
  • Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
Szerokość 180 mm
Głębokość 180 mm
Wysokość 61 mm
Średnica wgłębienia na kubek 100 mm