Ręczny Tłuczek do mięsa - Stal nierdzewna - 300x450mm
SKU MFMS

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 10 357,79 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Ręczny Tłuczek do mięsa - Stal nierdzewna - 300x450mm
SKU MFMS
RRP 10 357,79 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Description
Wykonanie
- Manualny zmiękczacz mięsa
- Wyprodukowano w Europie
- Powierzchnia robocza: 300x450 mm
- Sprężyny odrzutowe są zabezpieczone przed wnikaniem brudu i płynów.
- Ścięgna, nerwy i chrząstki są przecinane przez dużą liczbę ostrzy, które wbijają się w mięso. To sprawia, że mięso jest delikatne i miękkie
- Można łatwo zdemontować ostrza maszynki do mięsa
- Łatwe do czyszczenia
Jakość
- Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej
- Ruchoma deska do krojenia wykonana z polietylenu
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 400 mm x 450 mm x 907 mm
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 400 mm |
|---|---|
| Głębokość | 450 mm |
| Wysokość | 907 mm |
Szczegóły
| Typ urządzenia | Zmiękczacz do mięsa |
|---|---|
| Powierzchnia robocza | 300x450 mm |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 37 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 10.357,79 €*









