Przenośny, zasilany akumulatorowo filtr do oleju do frytkownic – wydajność 80 litrów/minutę – do frytkownic o pojemności od 20 litrów
Włacznie z akumulatorem
SKU GFR80B

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 6758,20 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 4106,87 zł
Przenośny, zasilany akumulatorowo filtr do oleju do frytkownic – wydajność 80 litrów/minutę – do frytkownic o pojemności od 20 litrów
SKU GFR80B
Włacznie z akumulatorem
RRP 6758,20 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 4106,87 zł
Akcesoria (6)
Opis
Wykonanie
- Urządzenie do oczyszczania zużytego & zanieczyszczonego oleju
- Oszczędność kosztów - nigdy więcej nie wymieniaj oleju do smażenia zbyt wcześnie
- Dla optymalnej jakości oleju
- Automatyczna filtracja
- Łatwy w użyciu
Jakość
- Wykonane z wysokiej jakości Stal nierdzewna
Zakres dostawy
- Tacka ociekowa i tacka transportowa
- Akumulator & kabel do ładowania
- Szyna blokująca do blokowania
Uwaga
- Po zakończeniu procedury można umyć jednostkę filtrującą, komorę ociekową i zawieszenie urządzenia. Jednostki sterującej urządzenia nie należy myć, a jedynie przetrzeć wilgotną szmatką
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 160 mm |
|---|---|
| Głębokość | 260 mm |
| Wysokość | 485 mm |
Szczegóły
| Moc filtracji | do 80 l/min |
|---|---|
| Filtr działa przy objętości mniejszej niż 50 dB | |
| Temperatura do | 180 °C |
Parametry znamionowe
| Tryb pracy | Akumulator |
|---|---|
| Zasilanie akumulatorowe o mocy akumulatora wynoszącej | 16,8 V |
| Podłączenie elektryczne akumulatora | 1N/PE / 220 - 240 Volt / 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 9 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 6.758,20 €*


















