Prysznic gastronomiczny - z kranem, kranem obrotowym i mieszaczem jednouchwytowym
Zimna & ciepła woda
SKU GM538

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 2255,53 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1321,84 zł
Prysznic gastronomiczny - z kranem, kranem obrotowym i mieszaczem jednouchwytowym
SKU GM538
Zimna & ciepła woda
RRP 2255,53 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1321,84 zł
Akcesoria (4)
Opis
Uwaga
- Nie można używać z nagrzewnicą niskociśnieniową
Wykonanie
- Kran prysznicowa z jednym otworem z obrotowym kranem i kranem z jedną dźwignią
- Szybki montaż
- Produkt wysokiej jakości wyprodukowany w Europie
- Włoski design
- Łatwa instalacja
Jakość
- Wykonane z chromowanego metalu
- Stabilna i elastyczna sprężyna
- Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego
Połączenie
- Podłączenie wody 3/8 cal
- Połączenie zlewu: 30 mm
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 50 mm x 315 mm x 560 mm
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 50 mm |
|---|---|
| Głębokość | 315 mm |
| Wysokość | 560 mm |
Szczegóły
| Podłączenie wody | 3/8 cali |
|---|---|
| Kran obrotowy | 195 mm |
| Prysznic ręczny z wężem | 590 mm |
| Długość przyłącza wody | ok. 470mm |
| Podłączenie zlewu | 30 mm |
| Zakres przepływu | 9 L/min |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Nie zmontowane |
| Waga brutto | 4,55 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 2.255,53 €*







