Podstawa bufetowa - VALO - Wys.: 165mm - GN 1/1 - Brązowy - sztaplowany - pasuje do GN 1/1
Kolor: Brązowy
SKU 14002

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 605,39 zł
Podstawa bufetowa - VALO - Wys.: 165mm - GN 1/1 - Brązowy - sztaplowany - pasuje do GN 1/1
SKU 14002
Kolor: Brązowy
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 605,39 zł
Akcesoria (11)
Opis
Wykonanie
- Drewniane pudełko
- Seria: VALO
- odpowiedni dla GN 1/1
- Produkt wysokiej jakości wyprodukowany w Europie
Jakość
- Wykonane z wysokiej jakości drewna dębowego (olejowanego)
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 530 mm x 325 mm x 165 mm
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 530 mm |
|---|---|
| Głębokość | 325 mm |
| Wysokość | 165 mm |
Szczegóły
| Materiał | Drewno dębowe |
|---|---|
| Kolor | Brązowy |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Nie |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 3,20 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 953,91 €*
















