Podstawa bufetowa - VALO - drewno dębowe (olejowane) - Wys.: 45mm - GN 2/4
Kolor: Brązowy
SKU 14008

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 445,14 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 307,72 zł
Podstawa bufetowa - VALO - drewno dębowe (olejowane) - Wys.: 45mm - GN 2/4
SKU 14008
Kolor: Brązowy
RRP 445,14 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 307,72 zł
Akcesoria (9)
Opis
Wykonanie
- Drewniane pudełko
- Seria: VALO
- odpowiedni dla GN 2/4
- Produkt wysokiej jakości wyprodukowany w Europie
Jakość
- Wykonane z wysokiej jakości drewna dębowego (olejowanego)
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 530 mm x 162 mm x 45 mm
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 530 mm |
|---|---|
| Głębokość | 162 mm |
| Wysokość | 45 mm |
Szczegóły
| Materiał | Drewno dębowe |
|---|---|
| Kolor | Brązowy |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Nie |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 0,82 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 445,14 €*
















