Podgrzewacz do przekąsek / chipsów – 305 W – czarny
Temperatura: od 0 do 65°C
SKU NWHB55

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1205,79 zł
Podgrzewacz do przekąsek / chipsów – 305 W – czarny
SKU NWHB55
Temperatura: od 0 do 65°C
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1205,79 zł
Akcesoria (4)
Opis
Wykonanie
- Prezentacja i podgrzewanie nachos, chipsów i popcornu
- Kolor: Czarny
- Idealny do salonu sprzedaży
- Temperatura: 0 °C ~ 65 °C
- Ochrona przed przegrzaniem
- Oświetlenie wewnętrzne z taśmami LED
- Z funkcją nawilżania
- Gumowe nogi zapewniające stateczność
- Łatwa obsługa
- Duża wytrzymałość
Jakość
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 423 mm |
|---|---|
| Głębokość | 470 mm |
| Wysokość | 720 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 84,50 l |
|---|---|
| Maksymalna temperatura działania | 65 °C |
Parametry znamionowe
| Moc | 305 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 220 - 240 Volt |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 26 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.763,71 €*














