Podgrzewacz bufetowy do jajek - na 37 jaj - GN 1/1
Stal nierdzewna, pokrywa z pleksiglasu
SKU EKEG36

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1301,66 zł
Podgrzewacz bufetowy do jajek - na 37 jaj - GN 1/1
SKU EKEG36
Stal nierdzewna, pokrywa z pleksiglasu
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1301,66 zł
Akcesoria (2)
Opis
Wykonanie
- Pojemnik na jajka dla 37 Jajka
- Manualna kontrola temperatury
- Łatwa obsługa
Jakość
- Obudowa, wnętrze i blacha ochronna oporowa wykonane z AISI 304
- Pokrywa wykonana z pleksiglasu
- Grubość materiału obudowy 0,80 mm.
Zakres dostawy
- Pojemnik na jajka włącznie z pokrywką
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 460 mm |
|---|---|
| Głębokość | 460 mm |
| Wysokość | 630 mm |
Szczegóły
| Kolor | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność | 37 Stk. |
| Temperatura do | 100 °C |
Parametry znamionowe
| Napięcie | 230V |
|---|---|
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Stan dostawy | Zmontowany |
|---|---|
| Metoda wysyłki | Paczka |
| Waga brutto | 7,50 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 2.022,34 €*



















