Podblatowa szafa mroźnicza PREMIUM – 110 litrów – z 1 drzwiami
Temperatura: od -20 do -18 °C
SKU UTT110

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 10 027,08 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Podblatowa szafa mroźnicza PREMIUM – 110 litrów – z 1 drzwiami
SKU UTT110
Temperatura: od -20 do -18 °C
RRP 10 027,08 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (2)
Description
Zalety produktu
- Stałe chłodzenie o dużej mocy
- Liczne warianty przechowywania
- Cichobieżne działanie
Wykonanie
- Model PREMIUM
- Szczególnie energooszczędna dzięki najwyższej izolacji
- Idealne rozwiązanie dla zastosowań profesjonalnych
- Pojemność: 110 l.
- Wyjątkowa jakość i wydajna technologia zapewniają stałe chłodzenie produktów
- Cyfrowo sterowany termostat
- Stałe chłodzenie o dużej mocy
- Wysoka energooszczędność
- Wysoka moc przy niewielkim zużyciu prądu (przyjazne dla środowiska)
- Łatwa wymiana uszczelek drzwi
Jakość
- Obudowa i drzwi wykonane z wysokiej jakości Stal nierdzewna AISI 304
Komory chłodnicze
- 1 komora chłodnicza z 1 drzwiami
- ładowność do 15 kg
Zakres dostawy
- 1 ruszty wsparcia z tworzywa sztucznego
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 595 mm |
|---|---|
| Głębokość | 590 mm |
| Wysokość | 865 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 110 l |
|---|
Chłodzenie
| Temperatura | -20 °C °C ~-18 °C |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy | Konwekcyjny |
| Rozmrażanie | Manualny |
| Czynnik chłodniczy | R290 / 0,08 kg |
Parametry znamionowe
| Moc | 250 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 58 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 10.027,08 €*









