Płukacz do szklanek wpuszczany - do zlewu - G3/8" - zintegrowany regulator strumienia
W zestawie wąż wodny o długości 800 mm
SKU GDSH

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 141,22 zł
Płukacz do szklanek wpuszczany - do zlewu - G3/8" - zintegrowany regulator strumienia
SKU GDSH
W zestawie wąż wodny o długości 800 mm
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 141,22 zł
Akcesoria (4)
Opis
Wykonanie
- Szklany prysznic
- Silne strumienie wody dokładnie spłukują pozostałości w ciągu kilku sekund
- ze zintegrowanym regulatorem strumienia wody
- Odpływ wody do zlewu
Jakość
- Korpus wykonany z wysokiej jakości Stal nierdzewna AISI 304
- Wytrzymały i odporny na zarysowania
- Solidny, funkcjonalny & elegancki
Zakres dostawy
- Dostarczany jest materiał połączeniowy
Wytyczne
- Wyprodukowane w sposób naturalny, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 140 mm |
|---|---|
| Głębokość | 130 mm |
| Wysokość | 28 mm |
Szczegóły
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Podłączenie wody | 3/8" cali |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 0,68 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 207,71 €*











