Piec konwekcyjno-parowy – cyfrowy – 5x GN 1/1
Gotowanie wielopoziomowe - maks. 270 °C
SKU KDDTE511SCN

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 21 656,86 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Piec konwekcyjno-parowy – cyfrowy – 5x GN 1/1
SKU KDDTE511SCN
Gotowanie wielopoziomowe - maks. 270 °C
RRP 21 656,86 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Spare Parts (2)
Description
Zalety produktu
- Niskie zużycie energii dzięki wysokiej jakości izolacji
- AirflowLogic - inteligentna cyrkulacja powietrza
- Technologia Humilogic do precyzyjnej kontroli wilgotności
Wykonanie
- Piec konwekcyjno-parowy
- W zestawie z uchwytem: 5 x GN 1/1
- Wewnętrzną szybę można otworzyć w celu wyczyszczenia
- Zawias drzwi po prawej stronie / klamka drzwi po lewej stronie
- Z tacą na kondensatory pod drzwiami
- Termostat bezpieczeństwa
- Z funkcją podgrzewania i chłodzenia
- Śrubowe nóżki z możliwością regulacji wysokości
- Standardy CB przetestowane i certyfikowane
Jakość
- obudowa wykonana z wysokiej jakości Stal nierdzewna AISI 304
- Zaokrąglone narożniki wewnętrzne
- Podwójne drzwi szklane
- Wysokiej jakości szkło ochronne
- Uchwyt drzwiowy wykonany z tworzywa sztucznego
Komora gotowania
- Wytwarzanie pary poprzez kontrolowany wtrysk bezpośredni
- Bezpośredni system parowy z automatycznym sterowaniem 10 Kroki
- Funkcję pary można całkowicie wyłączyć
- Silnik ze sterowaniem
- Dwukierunkowy system cyrkulacji powietrza
- Równomierna dystrybucja ciepła
Obsługa/sterowanie
- Wyświetlacz cyfrowy
- 100 Miejsca w pamięci programu dla przepisów
Opcje gotowania
- Gotowanie / pieczenie / duszenie / grillowanie
- Pieczenie
- Gotowanie na parze / osuszanie
- Odszranianie
- Gotowanie w niskiej temperaturze
Uwaga
- To urządzenie wymaga stałego podłączenia do wody!
- W celu niezakłóconej pracy zalecamy regularne usuwanie kamienia z urządzenia.
- W przypadku podłączenia odkamieniacza należy pamiętać, że wkład należy zregenerować po około 1500-2000 litrach przepływającej wody. Rzeczywiste maksymalne natężenie przepływu zależy od twardości wody.
Zakres dostawy
- 5 x uchwyty
- Pojemnik GN nie wchodzi w zakres dostawy
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 730 mm |
|---|---|
| Głębokość | 849 mm |
| Wysokość | 700 mm |
Szczegóły
| Działanie | Cyfrowy |
|---|---|
| Temperatura | 30 °C do 270 °C |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
| Podłączenie wody | 3/4" calowy (przykręcany, wewnętrzny) |
| To urządzenie wymaga stałego podłączenia do sieci wodociągowej! |
Komora do gotowania
| Oświetlenie | LED |
|---|---|
| Wytwarzanie oparów | Regulowany wtrysk bezpośredni |
| Pojemność | 5 x GN 1/1 |
| Odległość między szynami montażowymi | 68 mm |
Parametry znamionowe
| Moc | 7,80 kW |
|---|---|
| Napięcie | 400V |
| Faza(-y) | 3N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 88 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 21.656,86 €*

















