Patelnia wok - aluminium - Ø 280mm - z powłoką nieprzywierającą - wysokość: 93mm - kompatybilna z płyty ceramiczne, zmywarka, kuchenki elektryczne, gazowe, indukcja

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Patelnia wok - aluminium - Ø 280mm - z powłoką nieprzywierającą - wysokość: 93mm - kompatybilna z płyty ceramiczne, zmywarka, kuchenki elektryczne, gazowe, indukcja
Opis
Wszechstronna patelnia wok z aluminium
Ta patelnia wok z aluminium wyróżnia się solidną konstrukcją oraz niską wagą, co zapewnia łatwą obsługę. O średnicy 280 mm i wysokości 93 mm oferuje wystarczająco dużo miejsca do delikatnego i szybkiego smażenia różnorodnych składników. Patelnię pokryto wysokiej jakości powłoką nieprzywierającą, która zapobiega przywieraniu potraw i ułatwia czyszczenie.
Optymalne zastosowania do wszechstronnego gotowania
Patelnia nadaje się do wszystkich popularnych rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych, gazowych, elektrycznych i ceramicznych. Dodatkowo cechuje się możliwością mycia w zmywarce, co minimalizuje nakład pracy przy czyszczeniu. Idealna do przygotowywania dań azjatyckich, warzywnych mieszanek na patelni oraz szybkich potraw, które wymagają równomiernego rozprowadzania ciepła i szybkiego gotowania.
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 280 mm |
|---|---|
| Głębokość | 280 mm |
| Wysokość | 93 mm |
| Średnica | 280 mm |
Szczegóły
| Grubość | 3,5 mm |
|---|---|
| Włącznie z pokrywą | Nie |
| Materiał produktu | Aluminium |
| Odpowiedni dla | Ceramic, Zmywarka, Electric, Gaz, Indukcja |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Typ uchwytu | Uchwyt |
| Mocowanie uchwytu | Nitowany |
| 1 |
Dostawa
| Wysyłka paczki | Nein |
|---|---|
| Waga brutto | 1,56 kg |
| Waga netto | 1 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku







