Patelnia - aluminium - Ø 320mm - z powłoką nieprzywierającą - wysokość: 55mm

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Patelnia - aluminium - Ø 320mm - z powłoką nieprzywierającą - wysokość: 55mm
Opis
Wytrzymała patelnia aluminiowa do wszechstronnego zastosowania
Ta patelnia wyróżnia się wysokiej jakości materiałem aluminiowym, który zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, co umożliwia idealne efekty smażenia. O średnicy 320 mm i wysokości 55 mm oferuje wystarczająco dużo miejsca na różnorodne przygotowania. Stabilny uchwyt gwarantuje pewny chwyt i ułatwia obsługę w kuchni.
Idealna do różnych typów kuchenek i wszechstronnych zastosowań kulinarnych
Patelnia jest odpowiednia do kuchenek elektrycznych, gazowych, szklano-ceramicznych oraz indukcyjnych, co czyni ją elastycznym narzędziem w każdej profesjonalnej lub domowej kuchni. Doskonale nadaje się do smażenia mięsa, warzyw czy jajek, dzięki czemu jest optymalna do codziennego użytku w gastronomii lub cateringu. Dzięki solidnemu wykonaniu jest również przygotowana na intensywne użytkowanie.
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 320 mm |
|---|---|
| Głębokość | 320 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Średnica | 320 mm |
Szczegóły
| Grubość | 3,5 |
|---|---|
| Włącznie z pokrywą | Nie |
| Materiał produktu | Aluminium |
| Odpowiedni dla | Electric, Gaz, Glass-ceramic, Indukcja |
| Powłoka | Teflon |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Typ uchwytu | Uchwyt |
| Mocowanie uchwytu | Nitowany |
| 1 |
Dostawa
| Wysyłka paczki | Nein |
|---|---|
| Waga brutto | 1,72 kg |
| Waga netto | 1,75 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku












