Panoramiczna Chłodziarka na wino - 1 strefa temperatury - 400L - maks. 81 butelek
Temperatura: od +5 do +18 °C
SKU WKNR400N

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 13 253,57 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 7537,72 zł
Panoramiczna Chłodziarka na wino - 1 strefa temperatury - 400L - maks. 81 butelek
SKU WKNR400N
Temperatura: od +5 do +18 °C
RRP 13 253,57 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 7537,72 zł
Akcesoria (5)
Części zamienne (4)
Opis
Wykonanie
- Witryna chłodnicza naścienna
- Najwyższa jakość
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 400 l
- Doskonałe do zastosowań profesjonalnych
- Dla maksymalnie 81 Butelki wina
- Głośność: 70 dB
- Łatwa obsługa
- Cichobieżne działanie
- Optymalny wynik chłodzenia
- Cyfrowy wyświetlacz temperatury
- Oświetlenie wewnętrzne z taśmami LED
- 4 kółka
- 2 kółka, z możliwością blokady, dla bezpiecznego stania
Jakość
- Obudowa wykonany ze szkła
- Drzwi z potrójnym przeszkleniem
Chłodzenie
- Chłodzenie konwekcyjne
- 1 Komora chłodnicza z 1 Szklane drzwi
- Zakres temperatur: 5 °C do 18 °C
- Czynnik chłodniczy: R290 / 0,12 kg
- ładowność do 18 kg
Zakres dostawy
- Zintegrowany kabel zasilający
- 9 półki regałowe
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 656 mm |
|---|---|
| Głębokość | 653 mm |
| Wysokość | 1.892 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 400 l |
|---|---|
| Temperatura | 5 °C do 18 °C |
| Głośność | 70 dB |
| Czynnik chłodniczy | R290 / 0,12 kg |
| Klasa klimatyzacji | 4 |
Parametry znamionowe
| Moc | 500 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 204 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 13.253,57 €*
















