Pakowarka próżniowa komorowa - 10m³/h - 600W - Panel dotykowy - z funkcją gazowania (MAP) - Nablatowa
Listwa zgrzewająca: 310 mm
SKU KVMTO10

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 10 726,39 zł
Pakowarka próżniowa komorowa - 10m³/h - 600W - Panel dotykowy - z funkcją gazowania (MAP) - Nablatowa
SKU KVMTO10
Listwa zgrzewająca: 310 mm
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 10 726,39 zł
Akcesoria (4)
Opis
Zalety produktu
Design
- Wyprodukowano we Włoszech – wysokiej jakości produkt wyprodukowany we Włoszech
- Wykonany jako urządzenie stołowe
Zastosowanie
Jakość
- obudowa wykonana z wysokiej jakości Stal nierdzewna AISI 304
Zakres dostawy
- Dostawa z 1 Wtyczka Schuko
Wytyczne
- Wyprodukowane w sposób naturalny, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 415 mm |
|---|---|
| Głębokość | 603 mm |
| Wysokość | 461 mm |
| Wysokość z otwartą pokrywą | 789 mm |
Rozmiary komory
| Szerokość | 343 mm |
|---|---|
| Głębokość | 434 mm |
| Wysokość | 195 mm |
Szczegóły
| Materiał | Acrylic, Stal nierdzewna AISI 304 |
|---|---|
| Działanie | Ekran dotykowy |
| Wydajność pompy | 10 m³/h |
| Ciśnienie końcowe | 2 mbar |
| Pręt spawalniczy | 310 mm |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Temperatura otoczenia | od 12 °C do 40 °C |
| Długość kabla | 2000 mm |
Parametry znamionowe
| Moc | 600 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 60 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 18.057,27 €*
















