Modułowa maszyna do lodu płatkowego Premium PLUS – 270 kg/24 godz., wraz z zbiornikiem na lód o pojemności 350 kg

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Modułowa maszyna do lodu płatkowego Premium PLUS – 270 kg/24 godz., wraz z zbiornikiem na lód o pojemności 350 kg
Zalety Produktu
- Made in Italy: Oznacza wysoką jakość wykonania i niezawodność. Gwarantuje to długą żywotność oraz wysoką wydajność produktu.
- Stała jakość lodu płatkowego i maksymalna niezawodność nawet przy ekstremalnym upale – Lód płatkowy jest szczególnie wrażliwy na wysokie temperatury otoczenia i topi się już podczas produkcji, jeśli chłodzenie jest niewystarczające. Dzięki tropikalizacji urządzenie do produkcji lodu dostarcza niezawodnie idealnie schłodzony, suchy lód płatkowy o pożądanej konsystencji, nawet w najgorętszej kuchni gastronomicznej.
Opis
Przegląd produktu
Modułowa maszyna do produkcji lodu płatkowego Premium Plus jest idealna do profesjonalnego użytku, gdy potrzebne są duże ilości wysokiej jakości lodu płatkowego. Z wydajnością 270 kg lodu na 24 godziny urządzenie to niezawodnie i nieprzerwanie produkuje lód w najlepszej jakości. W zestawie znajduje się pojemnik na lód o pojemności 200 kg, który umożliwia łatwe i higieniczne przechowywanie lodu.
Szczegóły produktu
Zewnętrzna konstrukcja ze stali nierdzewnej AISI 304 z wykończeniem Scotch Brite zapewnia trwałą i solidną budowę, która jednocześnie jest łatwa do czyszczenia. Obudowa monoblokowa ze stali nierdzewnej gwarantuje wysoką stabilność i odporność. Parownik wykonany jest również z AISI 304, natomiast ślimak transportujący z AISI 303, co zapewnia optymalną produkcję lodu. Urządzenie wyposażone jest w sterowanie elektromechaniczne i może być chłodzone zarówno powietrzem, jak i wodą. Automatyczne dozowanie wody oraz zbiornik na wodę zabezpieczający przed kurzem ułatwiają obsługę i konserwację. Dodatkowo wbudowany jest odłączany i łatwy do czyszczenia filtr powietrza, który wydłuża żywotność urządzenia. Regulowane nóżki ze stali nierdzewnej zapewniają stabilność na różnych powierzchniach.
Podsumowanie i zastosowania
Maszyna do produkcji lodu płatkowego jest idealna dla gastronomii, targów rybnych, supermarketów oraz wszelkich zastosowań wymagających czystego, higienicznego i szybko dostępnego lodu płatkowego. Połączenie wysokiej wydajności, solidnej konstrukcji i łatwego czyszczenia czyni ją niezawodnym rozwiązaniem do codziennego użytku. Dzięki konstrukcji przystosowanej do warunków tropikalnych do +43 °C urządzenie może być stosowane także w wymagających środowiskach.
Instalacja i Obsługa
⚠️ Należy ustawić w miejscach, gdzie może być nadzorowany przez wykwalifikowaną osobę
⚠️ Nie wolno używać na zewnątrz
⚠️ Nie wolno ustawiać w wilgotnych pomieszczeniach ani w miejscach narażonych na zachlapanie
⚠️ Nie wolno czyścić strumieniem wody
⚠️ Musi stać w odległości co najmniej 20 cm od ścian bocznych
Sprzątanie i konserwacja
- Dla zapewnienia prawidłowego działania zaleca się regularne odkamienianie urządzenia – odpowiednie środki do odkamieniania dostępne są jako akcesoria.
- Jeśli zastosowano zmiękczacz wody, należy pamiętać, że wkład wymaga regeneracji po przepływie około 1500 - 2000 litrów wody.
- Rzeczywista maksymalna przepustowość zależy od twardości wody.
- Nigdy nie używaj środków żrących do usuwania kamienia, ponieważ powodują one poważne uszkodzenia materiałów i komponentów urządzenia.
- Dodatkowo powoduje to utratę wszelkich roszczeń gwarancyjnych.
- ABY ZAPEWNIĆ PRAWIDŁOWE CZYSZCZENIE I DEZYNFEKCJĘ PRODUCENTA LODU, NALEŻY WYKONYWAĆ PROCEDURY OKREŚLONE W NINIEJSZEJ INSTRUKCJI OBSŁUGI PRZYNAJMNIEJ RAZ W MIESIĄCU.
Techniczne dane
Rozmiary
| 1430 x 1384 x 1805 mm |
Szczegóły
| Forma do kostek lodu | Lód płatkowy |
|---|---|
| Produkcja lodu dziennie | 270 kg |
Skład
| Materiał produktu | Stal nierdzewna AISI 304, scotch brite |
|---|---|
| 1 bis 6 bar |
Chłodzenie
| 3 bis 32 °C | |
| Temperatura otoczenia | 10 bis 43 °C |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R290 |
Parametry znamionowe
| Moc | 1,10 kW |
|---|---|
| Podłączenie zasilania | 230V |
| Faza | 1N/PE |
| Rozmiary dopływu wody | R 3/4" |
| Rozmiary odpływu wody | 24 mm |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Status Dostawy | Częściowo zmontowany |
| Waga brutto | 171 kg |
| Waga netto | 146 kg |
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku




