Czekoladziarka – 10 litrów – 1 kW – biały
Temperatura: od 0 do 85 °C
SKU SSWK10

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 2196,17 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Czekoladziarka – 10 litrów – 1 kW – biały
SKU SSWK10
Temperatura: od 0 do 85 °C
RRP 2196,17 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Description
Zalety produktu
Design
- Włącznik/wyłącznik
- Z wbudowaną ochroną przed przegrzaniem
Jakość
Uwaga
- UWAGA: Pojemnik pod mieszadłem musi być wypełniony wodą, w przeciwnym razie funkcja podgrzewania urządzenia może nie działać prawidłowo.
Wytyczne
- Wyprodukowane w sposób naturalny, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 278 mm |
|---|---|
| Głębokość | 410 mm |
| Wysokość | 580 mm |
Szczegóły
| Materiał | Stal nierdzewna AISI 304, Polycarbonate |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 10 l |
| Temperatura | 65 °C do 90 °C |
| Działanie | Manualny |
| Głośność działania | 70 dB |
Podłączone obciążenia
| moc | 1.006 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga | 10,20 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 2.196,17 €*




















