Commercial Island Chiller - 1250x1058x1441mm - 230 Litres – tiltable display surface
Temperature: -1 to +5 °C
SKU KTD230

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 12 396,35 zł
Commercial Island Chiller - 1250x1058x1441mm - 230 Litres – tiltable display surface
Oceń teraz
SKU KTD230
Temperature: -1 to +5 °C
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 12 396,35 zł
Akcesoria (3)
Opis
Zalety produktu
- High mobility & flexibility - Smooth-running castors enable effortless movement for flexible work processes or floor cleaning, while integrated parking brakes ensure maximum stability at the place of use.
Wykonanie
- Produkt wysokiej jakości wyprodukowany w Europie
- Wysokiej jakości 40 kg/m³ Izolacja poliuretanowa
- Bezpieczne szkło hartowane
- Elektroniczna regulacja temperatury
- Kompresor o dużej mocy
- Wysoka stabilność
- Cichobieżne działanie
- Duża pojemność przechowywania
Jakość
- Zewnętrzne szklane ściany dla optymalnej prezentacji produktów
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 1.250 mm |
|---|---|
| Głębokość | 1.200 mm |
| Wysokość | 970 mm |
Szczegóły
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Pojemność | 230 l |
| Typ drzwi | Drzwi przesuwne |
| Oświetlenie wewnętrzne | LED |
| Grubość materiału | 20 mm |
| Zużycie energii | 7,70 kwh/24godz. |
Chłodzenie
| Temperatura | -1 °C do 5 °C |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy | Konwekcyjny |
| Rozmrażanie | Automatyczny |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Klasa klimatyzacji | 3 |
| Klasa energooszczędności | D |
Parametry znamionowe
| Podłączenie | Elektryczny |
|---|---|
| Moc | 1 kW |
| Napięcie | 220V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 169 kg |
| Waga netto | 130 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 19.927,02 €*













