Chłodziarka do kegów bez agregatu - 3x50L KEG - 1510x620mm
Temperatura: +2 ~ +10 °C
SKU FKT156

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 10 383,23 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 6488,28 zł
Chłodziarka do kegów bez agregatu - 3x50L KEG - 1510x620mm
SKU FKT156
Temperatura: +2 ~ +10 °C
RRP 10 383,23 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 6488,28 zł
Akcesoria (3)
Opis
Wykonanie
- Chłodnica bębnowa o konstrukcji segmentowej
- Wytłaczana powierzchnia do łatwego montażu agregatu
- Najwyższa jakość
Jakość
- Wykonane z wysokiej jakości Stal nierdzewna
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Akcesoria opcjonalne:
- Zamów jako akcesorium!
- Agregat DFT350
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 1.510 mm |
|---|---|
| Głębokość | 620 mm |
| Wysokość | 990 mm |
Szczegóły
| Temperatura | 2 °C do 10 °C |
|---|---|
| Pojemność | 3 x 50 Liter |
| Drzwi | 2 |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Nie zmontowane |
| Waga brutto | 102 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 10.383,23 €*









