CAMBRO | CAM GOBOX® - pojemnik ładowany od góry na pizzę - z paskiem do przenoszenia - na 6 pizz - czarny
do pudełek na pizzę o średnicy 33 cm
SKU EPPZ35265BST110

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 305,48 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
CAMBRO | CAM GOBOX® - pojemnik ładowany od góry na pizzę - z paskiem do przenoszenia - na 6 pizz - czarny
SKU EPPZ35265BST110
do pudełek na pizzę o średnicy 33 cm
RRP 305,48 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (9)
Description
Zalety produktu
- Trwała izolacja wykonana z ekspandowanego polipropylenu - Utrzymuje zawartość świeżą, smaczną i chrupiącą aż do klienta
- Wbudowana wentylacja - odprowadza parę na zewnątrz, dzięki czemu skórka pozostaje chrupiąca.
- Niewrażliwy na oleje, smary i większość chemikaliów
- Bezpieczne układanie w stosy ułatwia transport i oszczędza miejsce podczas przechowywania
Design
- Cambro | Cam GoBox pojemnik ładowany od góry
- Z paskiem do przenoszenia
- Kolor paska na ramię: Czarny
- Dla maksymalnie 6 pudełka na pizzy o średnicy 33 cm
- Wgłębienia w ścianach wewnętrznych ułatwiają załadunek & rozładunek
- Wbudowane uchwyty ułatwiają przenoszenie i przechowywanie
- Utrzymuje temperaturę do 4 godzin
- Zintegrowany obszar do etykietowania pudełek
Jakość
- Wykonane z wysokiej jakości Polipropylen
- Materiał w 100% nadający się do recyklingu
- Odporny na uszkodzenia, stabilny rozmiarowo i wolny od BPA pojemnik
- Materiał pochłaniający energię
- Niska waga własna
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 410 mm x 410 mm x 339 mm
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 410 mm |
|---|---|
| Głębokość | 410 mm |
| Wysokość | 339 mm |
Rozmiar wewnętrzny
| Szerokość | 350 mm |
|---|---|
| Głębokość | 350 mm |
| Wysokość | 175 mm |
Szczegóły
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Pojemność | 6 Pizze 33 cm |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Materiał bezpieczny dla żywności | Tak |
| Nie zawiera BPA | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga | 1 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 305,48 €*






