Bufet chłodniczy PRAGA - 1400mm - z płytą chłodniczą & kółka
Temperatura: od -4 do +4 °C
SKU BVI1000-KP3N

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 25 320,04 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 15 726,34 zł
Bufet chłodniczy PRAGA - 1400mm - z płytą chłodniczą & kółka
Oceń teraz
SKU BVI1000-KP3N
Temperatura: od -4 do +4 °C
RRP 25 320,04 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 15 726,34 zł
Akcesoria (17)
Opis
Wykonanie
- Produkt wysokiej jakości wyprodukowany w Europie
- Przechowywanie i podawanie żywności w warunkach chłodniczych
- Cichobieżne działanie
- Zaokrąglone narożniki
- Zdejmowany panel zewnętrzny u podstawy
- Łatwo zdejmowane panele boczne
- Nogi z możliwością regulacji wysokości
Zalety produktu
- Łatwy w użyciu
- Elegancki design
- Elegancka prezentacja produktów
- Zestaw kółek w zestawie
- Sterowanie cyfrowe
- Stojak na naczynia z oświetleniem LED
Jakość
- Płyta chłodnicza wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304
- Przyjazny dla środowiska
- Wyjmowana wkładka ze stali nierdzewnej
- Wysoka stabilność
- Stal nierdzewna wysokiej jakości
- Bardzo wytrzymały i trwały
Wytyczne
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 1.400 mm |
|---|---|
| Głębokość | 1.000 mm |
| Wysokość | 1.385 mm |
Szczegóły
| Wysokość robocza | 900 mm |
|---|---|
| Płyta głębokiego chłodzenia | 30mm |
| Rozmiary szklanej ochrony przed kaszlem szer. x głęb. x wys. | 1130mm x 590mm x 485mm |
| Pojemność | 59 l |
Chłodzenie
| Czynnik chłodniczy | R404a |
|---|---|
| Temperatura | -4 °C °C ~4 °C |
Parametry znamionowe
| Moc | 502 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 155 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 25.320,04 €*










