Bufet chłodniczy KOPENHAGA - 1240mm - z wanną chłodniczą - dla 3x GN 1/1
Temperatura: od 0 do +6 °C
SKU BVI800-KW3-N

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 18 044,55 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 10 882,80 zł
Bufet chłodniczy KOPENHAGA - 1240mm - z wanną chłodniczą - dla 3x GN 1/1
Oceń teraz
SKU BVI800-KW3-N
Temperatura: od 0 do +6 °C
RRP 18 044,55 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 10 882,80 zł
Akcesoria (15)
Opis
Wykonanie
- Lada bufetowa z tacą chłodniczą
- Sterowanie cyfrowe
- Nóżki ze stali nierdzewnej o możliwości regulacji wysokości
- Bardzo wytrzymały i trwały
- Wysoka moc przy niewielkim zużyciu prądu (przyjazne dla środowiska)
Jakość
- Niewielkie zużycie energii
Zakres dostawy
- Pojemniki GN nie wchodzą w zakres dostawy
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 1.240 mm |
|---|---|
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 850 mm |
Szczegóły
| Działanie | Cyfrowy |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pojemność | 3 x GN 1/1 |
| Maksymalna głębokość pojemników GN | 200 mm |
| Zakres temperatur w zbiorniku chłodniczy | 2 °C ~ 10 °C |
| Zakres temperatur w obszarze chłodzenia | 0 °C ~ 6 °C |
| Rozmrażanie | Automatyczny |
Parametry znamionowe
| Moc | 223 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 230/400V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 143 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 18.044,55 €*









