Bufet chłodniczy KOPENHAGA - 1240mm - z bemarem - dla 3x GN 1/1
Temperatura: od +30 do +90 °C
SKU BVI800-BM3-N

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 18 044,55 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Bufet chłodniczy KOPENHAGA - 1240mm - z bemarem - dla 3x GN 1/1
Rate now
SKU BVI800-BM3-N
Temperatura: od +30 do +90 °C
RRP 18 044,55 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (11)
Description
Wykonanie
- Lada bufetowa z bemarem
- Stałe utrzymywanie ciepła żywności
- Sterowanie cyfrowe
- Ogrzewanie pośrednie przez ukryte elementy
- Półka wykonana z jednego elementu z zaokrąglonymi krawędziami ułatwiającymi czyszczenie
- Nóżki ze stali nierdzewnej o możliwości regulacji wysokości
- Bardzo wytrzymały i trwały
- Wysoka moc przy niewielkim zużyciu prądu (przyjazne dla środowiska)
Jakość
- Wysoka stabilność
Zakres dostawy
- Pojemniki GN nie wchodzą w zakres dostawy
- Prowadnica tacki nie wchodzi w zakres dostawy, ale można ją zamówić na życzenie.
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 1.240 mm |
|---|---|
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 850 mm |
Szczegóły
| Działanie | Cyfrowy |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pojemność | 3 x GN 1/1 |
| Temperatura | 30 °C do 90 °C |
Parametry znamionowe
| Moc | 2,50 kW |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 100 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 18.044,55 €*









