Bateria stojąca jednootworowa 6000 - z wylewką obrotową, mieszaczem jednouchwytowym, elastyczną/sciąganą wylewką, szybkim montażem - 55x300x450mm
Zimna & ciepła woda
SKU MM6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 686,12 zł
Bateria stojąca jednootworowa 6000 - z wylewką obrotową, mieszaczem jednouchwytowym, elastyczną/sciąganą wylewką, szybkim montażem - 55x300x450mm
SKU MM6
Zimna & ciepła woda
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 686,12 zł
Akcesoria (7)
Części zamienne (1)
Opis
Wskazówki
- Nie można używać z nagrzewnicą niskociśnieniową
Cechy
- Bateria mieszająca z jednym otworem
- z baterią mieszającą z jednym uchwytem
- Elastyczny natrysk
- Szybki montaż
- Produkt wysokiej jakości wyprodukowany w Europie
- Włoski design
- Łatwa instalacja
- Łatwe do czyszczenia
Wysoka jakość
- Wykonany z chromowanego metalu
- Bardzo dobra stabilność
Przyłącze
- Przyłącze wody: 1/2 cali
- Przyłącze do zlewozmywaka: M30 x 1,5 cali
Wymiary
- Wymiary zewnętrzne S x G x W: 55 x 300 x 450 mm
Zgodność ze standardami
- Wyprodukowane zgodnie z odpowiednimi normami higieny i bezpieczeństwa
- Oznakowanie CE jako dowód zgodności z normami UE
Techniczne dane
Wymiary
| Długość | 55 mm |
|---|---|
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 450 mm |
Szczegóły
| Przyłącze wody | 1/2 cali |
|---|---|
| Przyłącze do zlewozmywaka | M30 x 1,5 cali |
| Długość przyłącza wody | ok. 400 mm |
Dostawa
| Stan dostawy | zmontowany |
|---|---|
| Wysyłka | paczka |
| Masa | 4,02 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.165,90 €*










