Antypoślizgowa deska do krojenia z nóżkami – 300 x 500 mm – zgodna z normą HACCP – żółta
z polietylenu
SKU SBP35GE#SBSGE

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 181,58 zł
Antypoślizgowa deska do krojenia z nóżkami – 300 x 500 mm – zgodna z normą HACCP – żółta
Oceń teraz
SKU SBP35GE#SBSGE
z polietylenu
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 181,58 zł
Akcesoria (1)
Opis
Zalety produktu
Design
- Kolor: Żółty
- Środek odstraszający zapachy i bakterie
- Szczególnie higieniczne
- Wysoka stabilność i antypoślizgowość
- Łatwy w użyciu
- Delikatny dla noży
- Wysoka funkcjonalność i stabilna jakość
Jakość
Zakres dostawy
Uwaga
Wytyczne
- Wyprodukowane w sposób naturalny, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 300 mm |
|---|---|
| Głębokość | 500 mm |
| Wysokość | 20 mm |
Szczegóły
| Odporność na ciepło do | 70 °C |
|---|
Skład
| Materiał produktu | Polietylen |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| HACCP | |
| Surowy drób | |
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
| Cechy | Odporność na przecięcie, Odporność na ciepło, Nietłukący, Odporność na wstrząsy, Wodoodporny |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 1,90 kg |
| Waga netto | 2,81 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 275,54 €*












