AIR-WOLF | Suszarka do rąk z czujnikiem podczerwieni – stal nierdzewna matowa czerń
Czas suszenia: 10-15 sekund
SKU HTSAW8

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 3264,60 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 2068,55 zł
AIR-WOLF | Suszarka do rąk z czujnikiem podczerwieni – stal nierdzewna matowa czerń
SKU HTSAW8
Czas suszenia: 10-15 sekund
RRP 3264,60 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 2068,55 zł
Akcesoria (6)
Opis
Design
- Do montażu naściennego
- Ochrona przed kradzieżą dzięki ukrytemu połączeniu śrubowemu
- Kolor: Czarny mat
- Wyposażony w innowacyjny technologię Hands-In
- Aktywacja bez kontaktu dotykowego dzięki innowacyjnemu czujnikowi podczerwieni
- Ochrona środowiska poprzez unikanie ręczników papierowych
- Wysoka moc przy niewielkim zużyciu prądu (przyjazne dla środowiska)
- Szczególnie higieniczne
- Kompaktowy, wytrzymały i elegancki
Jakość
Silnik
Połączenie
- Przyłącze elektryczne: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 153 mm x 100 mm x 268 mm
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 153 mm |
|---|---|
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 268 mm |
Szczegóły
| Kolor | Czarny mat |
|---|---|
| Temperatura powietrza | 55 °C |
Parametry znamionowe
| Połączenie | elektryczne |
|---|---|
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 3,94 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 3.264,60 €*














