Agregat typu SPLIT do komory chłodniczej - typ SPLIT - do 7,5m³ - 559W - Stopień ochrony IP 51
Temperatura: od 0 do +8 °C
SKU SKAF75

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 19 316,49 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Agregat typu SPLIT do komory chłodniczej - typ SPLIT - do 7,5m³ - 559W - Stopień ochrony IP 51
SKU SKAF75
Temperatura: od 0 do +8 °C
RRP 19 316,49 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (9)
Spare Parts (9)
Description
Wykonanie
- Agregat chłodniczy typu split
- Stopień ochrony IP 51
- odpływ wody kondensacyjnej
- Elektroniczna jednostka sterowania z wyświetlaczem EVCO
- Rozszerzenie z zaworem rozprężnym
- Termostat cyfrowy
- Łatwa instalacja
- Oddzielna konstrukcja parownika i kondensatora pozwala na odprowadzanie ciepła i hałasu na zewnątrz
Jakość
- Obudowa samonośna (cynkowana blacha powleczona proszkowo)
- Wymiennik ciepła z rurkami miedzianymi i lamelami aluminiowymi
- Hermetyczny kompresor z termiczną osłoną uzwojenia
- Długi okres serwisowania
- Szczególnie higieniczne dzięki łatwemu czyszczeniu
Chłodzenie
- Zakres temperatur: 0 °C do 8 °C
- Temperatura otoczenia do: 38°C
- Maksymalna głośność pomieszczenia: 7,50 m³
Połączenie
- Moc kompresora: 559 Watt
- Przyłącze elektryczne: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Zakres dostawy
- Jednostka parownika
- Urządzenie kondensatora
- Sterowanie elektroniczne
- Rura miedziana 5 m
Rozmiary
- Rozmiar zewnętrzny szer. : 900 mm
Uwaga
- Pomimo stopnia ochrony IP 51, zalecamy instalację wyłącznie w pomieszczeniach!
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 900 mm |
|---|
Rozmiary parownika
| Szerokość | 900 mm |
|---|---|
| Głębokość | 685 mm |
| Wysokość | 245 mm |
rozmiary urządzenia kondensatora
| Szerokość | 960 mm |
|---|---|
| Głębokość | 525 mm |
| Wysokość | 489 mm |
Szczegóły
| Maksymalna głośność pomieszczenia | 7,50 m³ |
|---|---|
| Temperatura | 0 °C do 8 °C |
| Temperatura otoczenia do | 38°C |
| moc Kompresora | 559 Watt |
| Podłączone obciążenia | 230V / 50 Hz |
| Wodoszczelność | IP 51 (ochrona przed pionowo spadającą wodą) |
| Ochrona przed kurzem | IP 51 (ochrona przed pyłem w szkodliwych ilościach) |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Nie zmontowane |
| Waga brutto | 117 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 19.316,49 €*













